"PRZECZYTAJ NAM TO, CO LUBISZ"

We wtorek - 1 października,  gościliśmy w naszej szkole pana Adama Krzemińskiego - dyrektora Centrum Usług Wspólnych w Ciechanowie.
       Pan Krzemiński został zaproszony do naszej szkoły w ramach wewnątrzszkolnego projektu promującego czytelnictwo: "Przeczytaj nam to, co lubisz". Gość przeczytał uczniom z klasy 8a fragmenty swojej ulubionej książki z lat szkolnych pt. "My, dzieci z dworca ZOO". Jest to wydana w 1978 roku w Niemczech książka dokumentalna oparta na zapisie rozmów z Christiane F. - byłą młodą narkomanką z Berlina Zachodniego.
       Pan dyrektor odniósł się też do problemu uzależnień we współczesnym świecie, do tego, że powstają coraz bardziej niebezpieczne narkotyki i dopalacze.
       Gość odpowiadał też na pytania uczniów, które dotyczyły wykonywanego przez niego zawodu.