Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki


UDZIAŁ W ŚWIATOWYM DNIU TABLICZKI MNOŻENIA

       4 października nasza szkoła wzięła udział w akcji Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia było to wielkie szkolne wydarzenie. Najpierw przygotowania, podczas których dzieci przypominały sobie tabliczkę mnożenia w trakcie zabaw: Hasło dnia, Marmur oraz Matematyczne spacery.  A potem  sprawdzenie tabliczkowej wiedzy podczas egzaminów. Dzieci stały się egzaminatorami i sprawdzały znajomość tabliczki mnożenia starszych kolegów oraz dorosłych - pracowników szkoły.  
       Uczniowie klasy trzeciej   bawili się kartami Grabowskiego i grali  również w gry wg pomysłu Andrzeja Grabowskiego z tabliczką mnożenia: Piotruś Matematyk i Loterię. Starsi rozwiązywali szyfry, zagadki,  krzyżówki - i wszędzie była tabliczka mnożenia.
         Możemy się pochwalić mamy w naszej szkole 81 ekspertów tabliczki mnożenia.

 

KONTAKT

Szkoła Podstawowa Nr 6

06-400 Ciechanów

ul. 17 Stycznia 17

tel. 23 672 46 71

ul. Wiklinowa 4

tel. 23 673 63 90

e-mail: s6p@poczta.onet.pl
LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1764
mod_vvisit_counterWczoraj6709
mod_vvisit_counterW tym tygodniu12740
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu36125
mod_vvisit_counterW tym miesiącu88371
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc39259
mod_vvisit_counterWszystkie5536199

Zaloguj się: logowanie

Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ciechanowie - Copyright © 2010-2012 Wszystkie prawa zastrzeżone, powered by Ciechanow24
WebAdmin: gh44@wp.pl