WYCIECZKA DO PŁOCKA

Dwie klasy 1a i 2b dnia 10 czerwca wybrały się na jednodniową wycieczkę do grodu nad Wisłą. W upalny poranek , już o 7.00 wyruszyły w drogę  pod opieką swoich wychowawczyń, mam i babć. Podróż minęła bardzo szybko, gdyż pilot wycieczki umilał czas opowiadaniem ciekawych historii związanych z miejscami, które mijali po drodze.  Po przyjeździe na miejsce uczniowie udali się do Teatru Dramatycznego , by obejrzeć niezwykle interesującą sztukę „Lampa Aladyna”. Po spektaklu odbył się spacer po Płocku zakończony wizytą  w Muzeum Ziemi Mazowieckiej. W muzeum dzieci  miały zadanie odszukać szkatułkę królowej Bony oraz jednorożca. Poszukiwania zakończyły się sukcesem a w nagrodę każdy otrzymał słodycze. Następnie autokar zawiózł wszystkich na posiłek do MC Donalda. Najedzeni  i zadowoleni  uczniowie przemieścili się do Happy Parku – miejsca, gdzie w bajkowej scenerii dzieci rozładowywały swoją energię podczas zabaw, gier i tańców.  Po wesołej zabawie autokar ruszył w drogę powrotną. Do Ciechanowa dotarli jeszcze przed zmrokiem. Ten upalny i piękny dzień klasy 1ai 2b spędziły aktywnie i ciekawie.