Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

„WRZUĆ NA LUZ I JESZCZE PLUS”

       13 czerwca o godzinie 17:00 ruszyła już po raz czwarty parada uliczna „Wrzuć na luz i jeszcze plus”, w której udział wzięła nasza szkoła. Reprezentowali nas uczniowie z klas 2B i 6A pod opieką pani Zembrzuskiej i pana Chodkiewicza.  Mottem przewodnim było morze, stąd można było zobaczyć żeglarskie czapki na głowach naszych kolegów i koleżanek. Patrząc na wszystkie grupy można było dostrzec morski klimat. Naszych uczniów można było także zauważyć w innych grupach, między innymi dwie uczennice w Szlachetnej Paczce i  kilka uczniów w grupie taekwondo.  Maszerując spod Fary, przez ulicę Warszawską, końcowym punktem korowodu okazał się plac Jana Pawła II, gdzie było dużo atrakcji.

 KONTAKT

Szkoła Podstawowa Nr 6

06-400 Ciechanów

ul. 17 Stycznia 17

tel. 23 672 46 71

ul. Wiklinowa 4

tel. 23 673 63 90

e-mail: s6p@poczta.onet.pl


Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ciechanowie - Copyright © 2010-2012 Wszystkie prawa zastrzeżone, powered by Ciechanow24
WebAdmin: gh44@wp.pl