„WRZUĆ NA LUZ I JESZCZE PLUS”

13 czerwca o godzinie 17:00 ruszyła już po raz czwarty parada uliczna „Wrzuć na luz i jeszcze plus”, w której udział wzięła nasza szkoła. Reprezentowali nas uczniowie z klas 2B i 6A pod opieką pani Zembrzuskiej i pana Chodkiewicza.  Mottem przewodnim było morze, stąd można było zobaczyć żeglarskie czapki na głowach naszych kolegów i koleżanek. Patrząc na wszystkie grupy można było dostrzec morski klimat. Naszych uczniów można było także zauważyć w innych grupach, między innymi dwie uczennice w Szlachetnej Paczce i  kilka uczniów w grupie taekwondo.  Maszerując spod Fary, przez ulicę Warszawską, końcowym punktem korowodu okazał się plac Jana Pawła II, gdzie było dużo atrakcji.