KOLEJNY WYSTĘP KOŁA TEATRALNEGO

Uczniowie uczęszczający na zajęcia koła teatralnego nie tracą zapału do ostatnich chwil roku szkolnego. W środę, 25 czerwca po południu zagościli wraz z opiekunem, p. Grzegorzem Hoffmanem w Miejskim Przedszkolu Nr 6, gdzie zaprezentowali inscenizację "Pracowite krasnoludki". Przedstawienie, dekoracje i kolorowe kostiumy zdobyły uznanie w oczach małej widowni, która nagrodziła aktorów gromkimi brawami. Na koniec wykonano pamiątkowe fotografie.
        Już po zakończeniu przedstawienia kolorowe krasnale zagościły w sali grupy VI, gdzie zaproponowały przedszkolakom wspólne kolorowanie krasnalowych portretów. Zabawa dostarczyła mnóstwo radości, a dzieci z dumą na koniec prezentowały wytwory swojej pracy i wyobraźni.