Sekretariat przyjmuje interesantów do 15 sierpnia

tylko w budynku przy ul. 17 Stycznia 17.

KLASA 8B

– wychowawca p. Olga Przewódzka

Nauczyciel wychowania fizycznego oraz wychowania do życia w rodzinie, nauczyciel dyplomowany.
      Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, instruktorka sportu pływanie, sędzia pływania klasy I, ratownik WOPR, sternik motorowodny.
      W wieku 8 lat rozpoczęła swoją przygodę z pływaniem, jako zawodniczka KKS Polonia Warszawa. Była 4-krotną medalistką oraz wielokrotną finalistką Mistrzostw Polski w pływaniu. Od 1998 roku przez 4 kolejne lata trenowała Pięciobój Nowoczesny, gdzie również uzyskiwała wysokie lokaty. W latach 2003-2008 reprezentowała barwy Ciechanowskiego WOPR w zawodach Wodnego Ratownictwa Sportowego, zdobywając między innymi z drużyną Mazowsza tytuł Mistrza Polski oraz indywidualnie zostając brązową medalistką Mistrzostw Mazowsza w Ratownictwie Wodnym. W 2005 roku rozpoczęła pracę, jako nauczyciel wychowania fizycznego oraz trener w MPKS Orka Ciechanów, w którym pracowała do 2013 r. Od 2006 roku nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie.
      Zainteresowania: sport oraz fotografia.