KLASA 0A

– wychowawca p. Anna Banasiak

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, oligofrenopedagog. Ukończyłam również studia licencjackie z zakresu doradztwa zawodowego oraz studia magisterskie z zakresu terapii pedagogicznej. Pracuję w szkole od kilku lat, ze Szkoła Podstawową nr 6 jestem związana od ubiegłego roku. Uwielbiam pracę z dziećmi w każdym wieku. Dzieciaki potrafią bezbłędnie opisać otaczający nas świat, posiadają niezwykłą intuicję oraz wrażliwość. Staram się te oraz inne cechy w nich wzmacniać. Moim zdaniem dzieci to dar – uczą nas spokoju, zaufania, regulowania własnych emocji, myślenia nieszablonowego, odpuszczania w wielu sytuacjach. Prywatnie jestem mamą dwóch cudownych chłopców, którzy są moim największym szczęściem, mężatką.  Poza pracą uwielbiam czytać, prowadzę aktywny tryb życia – lubię piesze wycieczki, rower, kajak.  Oprócz tego kocham podróże, gotowanie oraz piłkę nożną.