Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

 • Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki


        Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie, na zamieszczonym druku i przesłanie go drogą elektroniczną na adres administracja@sp6ciechanow.eu, ewentualnie złożenie w wersji papierowej w budynku przy ul. Wiklinowej 4 lub ul. 17 Stycznia 17 w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku. Brak potwierdzenia będzie skutkował nieprzyjęciem.   SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2012/2013

  PRZEWODNICZĄCA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
  Aleksandra Barańska z kl.6B

  ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
  Oliwier Białorudzki z kl.6A
  SKARBNIK SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
  Kasia Kaczorek z kl.5A
  SEKRETARZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
  Zuzia Żbikowska z kl.6B

   

  Opiekun Samorządu Uczniowskiego: mgr inż. Agnieszka Kuczyńska

  REGULAMIN SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO: ZOBACZ

   

  SAMORZĄDOWE OBOWIĄZKI

        11 czerwca Szkoła Społeczna STO przeżywała uroczystość nadania imienia oraz otrzymania sztandaru. Na spotkaniu zorganizowanym z tej okazji w hali sportowej naszą szkołę reprezentowała p. dyrektor  Maria Trojanowska wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego – Aleksandrą Barańską (6b), Oliwerem Białorudzkim (6a) i Katarzyną Kaczorek (5a).

   

  PRIMA APRILIS?

       Tradycyjny dzień żartów, Prima Aprilis przypada 1 kwietnia, ale w naszej szkole, z inicjatywy SU, czas na dowcipy przyszedł pierwszego dnia nauki po świętach, czyli 3 kwietnia. Aby było weselej tego dnia większość lekcji  prowadziły dzieci  wybrane spośród uczniów danej klasy. Do młodszych kolegów i koleżanek z poziomu I-III dotarli starsi uczniowie. Taka forma zajęć przyniosła dużo radości, a prowadzący mogli przekonać się, jak to jest być nauczycielem.

   

  WALENTYNKOWO
       14 lutego to popularne Walentynki. Tego dnia wszyscy wykorzystują okazję, by okazać innym osobom, że są lubiane, kochane… Nie inaczej zrobili uczniowie naszej szkoły. Samorząd Uczniowski nie tylko przygotował okolicznościową dekorację w holu, ale także zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie wrzucali do skrzynki Walentynki wykonane własnoręcznie i zakupione – ale cel był jeden: sprawić drugiej osobie radość. 
       Akcja okazała się sukcesem – samorządowi listonosze mieli pełne ręce pracy. Do rozniesienia było ponad 100 okolicznościowych kartek. Trafiły one do uczniów i nauczycieli naszej szkoły i sprawiły, że na twarzach obdarowanych zagościł uśmiech.

   

  PODSUMOWANIE AKCJI SŁODKA PACZKA

       W grudniu i styczniu w szkole trwała akcja Słodka Paczka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski pod patronatem pedagoga szkolnego. Jej finał nastąpił w dniu 25 stycznia. W ramach akcji zbierano słodycze dla potrzebujących dzieci. Do zbiórki przyłączyli się uczniowie wszystkich klas, choć szczególne podziękowania  należą się dzieciom z 4a i 5a, którzy przynieśli najwięcej słodkości.  W efekcie przygotowano 14 słodkich paczek, które już trafiły do dzieciaków.

   

  WOLONTARIUSZE  WOŚP Z NASZEJ SZKOŁY
   
      13 stycznia pięcioosobowa  grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunem SU, p. Agnieszką Kuczyńską kwestowała na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariuszami z „szóstki” byli:  Karolina Kwiatkowska i Gabriel Siemiątkowski z 6b,  Weronika Zagórska i Emilia Czaplicka z 6a oraz Natalia Wojewódzka z 6c. Ochotnicy zbierali fundusze przy kościele farnym i CH Mrówka, na ul. Warszawskiej,  Pułtuskiej i Fabrycznej oraz okolicach wiaduktu. Ich wysiłek opłacił się – wspólnie zebrali ponad 500 zł.

   


  Strona 1 z 2

  KONTAKT

  Szkoła Podstawowa Nr 6

  06-400 Ciechanów

  ul. 17 Stycznia 17

  tel. 23 672 46 71

  ul. Wiklinowa 4

  tel. 23 673 63 90

  e-mail: sekretariat@sp6ciechanow.eu
  ------------------------------------------------


  ------------------------------------------------

  LICZNIK ODWIEDZIN

  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterDzisiaj320
  mod_vvisit_counterWczoraj863
  mod_vvisit_counterW tym tygodniu13538
  mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu30458
  mod_vvisit_counterW tym miesiącu48656
  mod_vvisit_counterOstatni miesiąc53608
  mod_vvisit_counterWszystkie6858024

  Zaloguj się: logowanie

  Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ciechanowie - Copyright © 2010-2012 Wszystkie prawa zastrzeżone, powered by Ciechanow24
  WebAdmin: gh44@wp.pl