Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

 • Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki


        Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie, na zamieszczonym druku i przesłanie go drogą elektroniczną na adres administracja@sp6ciechanow.eu, ewentualnie złożenie w wersji papierowej w budynku przy ul. Wiklinowej 4 lub ul. 17 Stycznia 17 w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku. Brak potwierdzenia będzie skutkował nieprzyjęciem.   ROK SZKOLNY 2013/2014

  ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

         W dniu 27 czerwca w dwóch turach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Pierwsza tura dla uczniów klas I-III rozpoczęła się o godzinie 9.30. Swoją obecnością zaszczycili nas pan Waldemar Wardziński – Prezydent Miasta Ciechanów, pan Andrzej Bayer – wiceprzewodniczący Rady Miasta, pan Paweł Dobrzyniecki – przewodniczący Rady Rodziców oraz pani Maria – Magdalena Drzewiecka – wiceprzewodnicząca Rady Rodziców. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego  pani Maria Trojanowska – dyrektor szkoły przywitała serdecznie wszystkich gości, a następnie przekazała głos panu Waldemarowi Wardzińskiemu, prezydentowi miasta. Prezydent pogratulował

   

  POŻEGNALNE SPOTKANIE  UCZENNIC  6B Z WYCHOWAWCZYNIĄ

         26 czerwca uczennice klasy 6B wraz z wychowawczynią panią Przewódzką wybrały się na pożegnalne spotkanie do pizzerii. Miło spędziły czas. Były to ostatnie wspólnie spędzone chwile. Nie obyło się bez śmiechu, płaczu i wzruszenia.

   

  ZWYCIĘSTWO CHEERLEADEREK  [video]

         W dniu 23 czerwca w Miejskim Zespole Szkół nr 2 odbył się „III Przegląd Zespołów Tanecznych Cheerleaders”. Celem przeglądu było popularyzowanie taneczno-muzycznych form aktywności ruchowej oraz promowanie nowoczesnych form aktywnego spędzania czasu wolnego. Dziewczęta w składzie: Zuzanna Aftańska, Natalia Wolińska (obie kl.4a), Natalia Abramczyk (kl.5a), Kamila Fornalska, Wiktoria Klonowska, Luiza Kucińska, Adrianna Kuligowska, Oliwia Sychowska, Patrycja Ściślak oraz Klaudia Tartas (wszystkie kl.5b) zajęły I miejsce wśród szkół podstawowych. Reprezentacja szóstki po raz trzeci z rzędu wygrała konkurs. Gratulacje dla tancerek!!!

   

  KOLEJNY WYSTĘP KOŁA TEATRALNEGO

         Uczniowie uczęszczający na zajęcia koła teatralnego nie tracą zapału do ostatnich chwil roku szkolnego. W środę, 25 czerwca po południu zagościli wraz z opiekunem, p. Grzegorzem Hoffmanem w Miejskim Przedszkolu Nr 6, gdzie zaprezentowali inscenizację "Pracowite krasnoludki". Przedstawienie, dekoracje i kolorowe kostiumy zdobyły uznanie w oczach małej widowni, która nagrodziła aktorów gromkimi brawami. Na koniec wykonano pamiątkowe fotografie.
          Już po zakończeniu przedstawienia kolorowe krasnale zagościły w sali grupy VI, gdzie zaproponowały przedszkolakom wspólne kolorowanie krasnalowych portretów. Zabawa dostarczyła mnóstwo radości, a dzieci z dumą na koniec

   

  „WRZUĆ NA LUZ I JESZCZE PLUS”

         13 czerwca o godzinie 17:00 ruszyła już po raz czwarty parada uliczna „Wrzuć na luz i jeszcze plus”, w której udział wzięła nasza szkoła. Reprezentowali nas uczniowie z klas 2B i 6A pod opieką pani Zembrzuskiej i pana Chodkiewicza.  Mottem przewodnim było morze, stąd można było zobaczyć żeglarskie czapki na głowach naszych kolegów i koleżanek. Patrząc na wszystkie grupy można było dostrzec morski klimat. Naszych uczniów można było także zauważyć w innych grupach, między innymi dwie uczennice w Szlachetnej Paczce i  kilka uczniów w grupie taekwondo.  Maszerując spod Fary, przez ulicę Warszawską, końcowym punktem korowodu okazał się plac Jana Pawła II, gdzie było dużo atrakcji.

   

  NASI W TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ DZIKICH DRUŻYN

         W dniu 12 czerwca 2014 r.  odbył się Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie. Reprezentacja z naszej szkoły zgłosiła swój udział w tym wydarzeniu. Drużyna składająca się z uczniów klasy 6a (Jakub Kowalczyk, Igor Sadowski, Patryk Paliński, Jakub Rutkowski, Jakub Wiśniewski, Maciej Kokosza, Adam Gulczyński), 6b (Jakub Wiśniewski) i 5a (Olaf Chocholski) w tej rywalizacji sportowej zajęła 2 miejsce. Gratulujemy uzyskanego wyniku.

   


  Strona 1 z 28

  KONTAKT

  Szkoła Podstawowa Nr 6

  06-400 Ciechanów

  ul. 17 Stycznia 17

  tel. 23 672 46 71

  ul. Wiklinowa 4

  tel. 23 673 63 90

  e-mail: sekretariat@sp6ciechanow.eu
  ------------------------------------------------


  ------------------------------------------------

  Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ciechanowie - Copyright © 2010-2012 Wszystkie prawa zastrzeżone, powered by Ciechanow24
  WebAdmin: gh44@wp.pl