Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

NORDIC WALKING W NASZEJ SZKOLE

11 czerwca naszą szkołę odwiedził ciechanowianin, pan Krzysztof Człapski - Mistrz polski Nordic Walking oraz brązowy medalista Mistrzostw Świata Nordic Walking 10 km w Austrii. Opowiadał on uczniom klas IV i VI o tej dyscyplinie sportu i swoich osiągnięciach. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się, że 90% osób chodzi nieprawidłowo z kijkami, nie wija ich w podłoże. Potem gość rozdał kijki chętnym osobom, które przeszły krótki trening Nordic Walking. Do nauki włączyła się również p. dyrektor, Maria Trojanowska. Na koniec uczestnicy zabawy wzięli udział w konkursie - ich zadaniem było jak najszybsze przejście długości boiska. Widownia zadbała o gorący doping. Wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce - Bartosz Oczkowski, kl. Via
II miejsce - Mateusz Zagórski - klasa VIa
III miejsce - Jakub Kajciński - kl. VIb.

Gość i organizator tej rywalizacji wręczył chłopcom symboliczne nagrody - upominki.

tekst: Nadia Cieślak i Patrycja Habrewicz z kl.4a

 

KONTAKT

Szkoła Podstawowa Nr 6

06-400 Ciechanów

ul. 17 Stycznia 17

tel. 23 672 46 71

ul. Wiklinowa 4

tel. 23 673 63 90

e-mail: sekretariat@sp6ciechanow.eu

------------------------------------------------


------------------------------------------------
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ciechanowie - Copyright © 2010-2012 Wszystkie prawa zastrzeżone, powered by Ciechanow24
WebAdmin: gh44@wp.pl