„SZÓSTKA” NA LUZIE

12 czerwca w godzinach popołudniowych reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w paradzie „Wrzuć na luz i jeszcze plus”. Wśród idących znaleźli się uczniowie klas IIIa, IVa i Va wraz z wychowawczyniami – p. Iwoną Rogińską, p. Bogumiłą Blantenberg i p. Agnieszką Kuczyńską. Razem z innymi uczestnikami parady przeszli od pomnika Jana Pawła II do Placu Jana Pawła II niosąc baner i nazwą naszej szkoły oraz kolorowe balony w barwach włoskiej flagi – białe, czerwone i zielone. Na przedzie szli także Patrycja Habrewicz i Piotrek Piątkowski z IV, którzy byli ubrani we włoskie stroje ludowe. W ten sposób nawiązano do głównego tematu parady „W słonecznej Italii”.