Szanowni Państwo,
wnioski o przyjęcie dziecka na świetlicę szkolną, w wersji papierowej, proszę złożyć w sekretariacie szkoły przy ul. 17 Stycznia do 27 sierpnia 2021 r.

Podręczniki do religii dla poszczególnych klas w roku szkolnym 2021/2022 w Szkole Podstawowej nr 6
im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie.
- ZOBACZ

EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

Egzamin dla klasy 4 na kartę rowerową składał się z dwóch części. Pierwsza część teoretyczna dotyczyła znajomości przepisów ruchu drogowego. Był to test, który składał się z 25 pytań. Druga część praktyczna polegała na pokonaniu na rowerze toru przeszkód, ustawionego na boisku. Trzeba było ruszyć z miejsca, przejechać slalom z pokazaniem ręką kierunku, zakręcić, przejechać przez wąską deskę oraz zatrzymać się w określonym miejscu.