Szanowni Państwo,
wnioski o przyjęcie dziecka na świetlicę szkolną, w wersji papierowej, proszę złożyć w sekretariacie szkoły przy ul. 17 Stycznia do 27 sierpnia 2021 r.

Podręczniki do religii dla poszczególnych klas w roku szkolnym 2021/2022 w Szkole Podstawowej nr 6
im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie.
- ZOBACZ

PLENER FOTOGRAFICZNY W OPINOGÓRZE

W środę, 17 czerwca, my członkowie koła fotograficznego spotkaliśmy się z naszym opiekunem, p. Grzegorzem Hoffmanem przed szkołą. Stąd poszliśmy na dworzec PKS. Niestety nasz autobus spóźnił się ponad pół godziny. Kiedy w końcu podjechał, od razu do niego wsiedliśmy i kupiliśmy bilety. Do Opinogóry jechaliśmy około 10 minut. Gdy już byliśmy na miejscu, pomaszerowaliśmy do słynnego parku. A tam robiliśmy zdjęcia architekturze, np.: oranżerii i pałacowi oraz przyrodzie np.: stawom i roślinom.
Wycieczka zakończyła się miłym akcentem , poszliśmy na lody i wróciliśmy tym samym autobusem do Ciechanowa. Uznaliśmy, że ta wyprawa w plener udała się, a w dodatku wykonaliśmy mnóstwo zdjęć.

tekst: Mikołaj Matusiak, kl.4a

Zdjęcia z pleneru