Szanowni Państwo,
wnioski o przyjęcie dziecka na świetlicę szkolną, w wersji papierowej, proszę złożyć w sekretariacie szkoły przy ul. 17 Stycznia do 27 sierpnia 2021 r.

Podręczniki do religii dla poszczególnych klas w roku szkolnym 2021/2022 w Szkole Podstawowej nr 6
im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie.
- ZOBACZ

CIECHANOWSKA LIGA PŁYWACKA – RUNDA I

W dniu 19 czerwca na krytej pływalni „U Ciecha” odbyła się pierwsza edycja zawodów pływackich pod nazwą „Ciechanowska Liga Pływacka”. Celem zawodów było propagowanie pływania wśród dzieci i młodzieży oraz przegląd umiejętności w zakresie pływania. Reprezentanci naszej szkoły uzyskali bardzo dobre wyniki. W zawodach wzięło udział 26 uczniów SP 6. Osoby, które zajęły miejsca w pierwszej szóstce otrzymały pamiątkowe dyplomy.
Najlepiej wypadli:
Katarzyna Długołęcka – I miejsce (50 m. grzbiet i 50 m. klasyk)
Martyna Grabas – IV miejsce (25 m. dowolny)
Adrianna Kuligowska – VI miejsce (50 m. klasyk) Artur Ostromecki – II miejsce (25 m. klasyk)
Marta Płoska – V miejsce (50 grzbiet)
Klaudia Tartas – IV miejsce (50 m. dowolny i 50 m. grzbiet)
Antoni Śledziński – IV miejsce (25 m. grzbiet) i V miejsce (25 m. dowolny)
Adam Świderski – IV miejsce (50 m. grzbiet)
Jakub Żurawski – VI miejsce (50 m. grzbiet)

W wyścigach sztafetowych w kategorii I (klasy 1-3) nasza sztafeta w składzie: Martyna Grabas, Oskar Kurowski, Rafał Płoski i Antonii Śledziński stanęła na II miejscu podium, natomiast w kategorii II (klasy 4-6) sztafeta w składzie: Katarzyna Długołęcka, Klaudia Tartas, Adam Świderski i Jakub Żurawski zajęła IV miejsce.
Dzięki dobrym wynikom uczniów nasza szkoła obecnie zajmuje II miejsce w klasyfikacji generalnej szkół.
Na kolejne edycje zapraszamy w przyszłym roku szkolnym.

tekst: Katarzyna Długołęcka (kl.5b)