Szanowni Państwo,
wnioski o przyjęcie dziecka na świetlicę szkolną, w wersji papierowej, proszę złożyć w sekretariacie szkoły przy ul. 17 Stycznia do 27 sierpnia 2021 r.

Podręczniki do religii dla poszczególnych klas w roku szkolnym 2021/2022 w Szkole Podstawowej nr 6
im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie.
- ZOBACZ

OGNISKO INTEGRACYJNE KLASY 4A

24 czerwca uczniowie klasy 4a spotkali sie na ognisku podsumowującym upływający rok szkolny. W malowniczej scenerii parku otaczającego Pub Fabryczna  w towarzystwie rodziców i wychowawcy klasy bawili się przy muzyce, grali w piłkę, korzystali z placu zabaw i pałaszowali smakołyki. Podczas spotkania czwartoklasiści udekorowali również swoich rodziców własnoręcznie wykonanymi medalami i dyplomami Super Mamy, Super Taty oraz Super Rodziców z osobistymi dedykacjami.
Zabawa była wyśmienita, więc uczestnicy rozstawali się z trudem omawiając plany na zbliżające się wakacje.