Szanowni Państwo,
wnioski o przyjęcie dziecka na świetlicę szkolną, w wersji papierowej, proszę złożyć w sekretariacie szkoły przy ul. 17 Stycznia do 27 sierpnia 2021 r.

Podręczniki do religii dla poszczególnych klas w roku szkolnym 2021/2022 w Szkole Podstawowej nr 6
im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie.
- ZOBACZ

KOLEJNA WIZYTA W MIEJSKIM PRZEDSZKOLU NR 3 W CIECHANOWIE

W dniu 19 czerwca 2015 roku klasa I b udała się z kolejną wizytą do Miejskiego Przedszkola nr 3 w Ciechanowie.
Tym razem przedszkolaki w ramach współpracy przygotowały zawody sportowe, w których rywalizowali uczniowie klasy I b i dwie najstarsze grupy przedszkolaków. Było dużo dobrej zabawy, ruchu, zdrowej rywalizacji. Nie było oczywiście przegranych.
To było już ostatnie w tym roku wspólne spotkanie. Niektórych przedszkolaków przywitamy 1 września jako uczniów klas pierwszych. Do zobaczenia za rok.