Szanowni Państwo,
wnioski o przyjęcie dziecka na świetlicę szkolną, w wersji papierowej, proszę złożyć w sekretariacie szkoły przy ul. 17 Stycznia do 27 sierpnia 2021 r.

Podręczniki do religii dla poszczególnych klas w roku szkolnym 2021/2022 w Szkole Podstawowej nr 6
im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie.
- ZOBACZ

Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

W dniu 25 czerwca klasa 2a wraz z wychowawczynią, p. Violettą Muzińską oraz bibliotekarzem, p. Grzegorzem Hoffmanem odwiedziła Powiatową Bibliotekę Publiczną przy ul.Okrzei. W gościnnych progach tej placówki zapoznali się z rodzajami księgozbioru tam gromadzonego i zasadami jego udostępniania. Bibliotekarka, p. Grażyna Czaplicka opowiedziała także, kto może korzystać ze zgromadzonych w gmachu zbiorów. Na koniec uczestnicy mieli możliwość porysowania sobie na kartkach papieru oraz samodzielnego podejścia do regałów i oglądania wybranych książek.