Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

 • Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki


        Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie, na zamieszczonym druku i przesłanie go drogą elektroniczną na adres administracja@sp6ciechanow.eu, ewentualnie złożenie w wersji papierowej w budynku przy ul. Wiklinowej 4 lub ul. 17 Stycznia 17 w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku. Brak potwierdzenia będzie skutkował nieprzyjęciem.   SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2014/2015

  PRZEWODNICZĄCA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
  Alicja Ulatowska z kl. 6a

  ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
  Patrycja Ściślak z kl. 6b

  SKARBNIK SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
  Zuzanna Drzewiecka z kl. 5a
  SEKRETARZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
  Karolina Pogorzelska z kl. 6b

   

  Opiekun Samorządu Uczniowskiego: mgr Olga Przewódzka

  REGULAMIN SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO: ZOBACZ

  PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2014/2015: ZOBACZ

   

  I KONFERENCJA SAMORZĄDÓW KLASOWYCH SP6

  I Konferencja Samorządów Klasowych Szkoły Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie pod hasłem „Zdrowy styl życia w naszej szkole” odbyła się 22 maja w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta. Imprezę poprowadzili Patrycja Habrewicz z klasy 4a oraz Stanisław Kowalski z klasy 5b. Jak zawsze na początku odbyło się powitanie wszystkich przybyłych gości. Następnie głos zabrała pani dyrektor Maria Trojanowska, a także pan Paweł Dobrzyniecki – przewodniczący Rady Rodziców. W dalszej części spotkania przemawiali zaproszeni eksperci. Pierwsza głos zabrała pani Marzena Kubala, pracownik Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej wydziału pielęgniarstwa, która omówiła zasady odżywiania wśród młodzieży i błędy, jakich należy unikać, aby utrzymać

   

  PRACE PLASTYCZNE „MÓJ ZDROWY, SZKOLNY SKLEPIK”

         W dniu 6 maja kilkuosobowe zespoły z klas 1-3 pod okiem p. Agaty Maliszewskiej oraz p. Olgi Przewódzkiej wykonały pracę plastyczną pt.: „Mój zdrowy, szkolny sklepik”. Prace te są jednym z kilku działań realizowanych w ramach I Konferencji Samorządów Klasowych Szkoły Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie „Zdrowy styl życia w naszej szkole”, która odbędzie się najprawdopodobniej pod koniec maja w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta. Poniżej przedstawiamy wykonane plakaty.

   

  „PIES I SPÓŁKA” W SP6

         W dniu 5 maja z wizytą zawitała u nas była uczennica naszej szkoły Karolina Majewska. Jest ona wolontariuszką, która włączyła się w akcję pomagania bezdomnym psom. Na spotkaniu, w którym wzięły udział samorządy klasowe przedstawiła, czym zajmuje się ich organizacja, jak działa i co jest najbardziej potrzebne dla zwierząt. Dzieci w skupieniu wysłuchały przedstawionych informacji. Serdecznie zachęcamy do włączenia się w akcję zbiórki żywności oraz artykułów dla psów, która potrwa do 29 maja.

   

  POWITANIE WIOSNY

  20 marca obchodziliśmy w szkole Pierwszy Dzień Wiosny. Z tej okazji Samorząd Uczniowski wszystkim uczniom oraz nauczycielom rozdawał kwiaty. Z inicjatywy SU w tym dniu dziewczęta ubrane były w piękne, kwieciste spódniczki lub sukienki, chłopcy natomiast założyli bluzy w wiosennych kolorach.

   

  DZIEŃ KOBIET W SZKOLE

  W dniu 9 marca z okazji Dnia Kobiet Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego wraz z V-ce Przewodniczącą złożyły życzenia wszystkim uczennicom oraz kobietom, które pracują w SP6. Pracownice otrzymały piękną różę a dziewczęta zostały poczęstowane słodkim cukiereczkiem.

   


  Strona 1 z 3

  KONTAKT

  Szkoła Podstawowa Nr 6

  06-400 Ciechanów

  ul. 17 Stycznia 17

  tel. 23 672 46 71

  ul. Wiklinowa 4

  tel. 23 673 63 90

  e-mail: sekretariat@sp6ciechanow.eu
  ------------------------------------------------


  ------------------------------------------------

  Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ciechanowie - Copyright © 2010-2012 Wszystkie prawa zastrzeżone, powered by Ciechanow24
  WebAdmin: gh44@wp.pl