Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2014/2015

PRZEWODNICZĄCA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
Alicja Ulatowska z kl. 6a

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
Patrycja Ściślak z kl. 6b

SKARBNIK SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
Zuzanna Drzewiecka z kl. 5a
SEKRETARZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
Karolina Pogorzelska z kl. 6b

 

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: mgr Olga Przewódzka

REGULAMIN SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO: ZOBACZ

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2014/2015: ZOBACZ

 

I KONFERENCJA SAMORZĄDÓW KLASOWYCH SP6

I Konferencja Samorządów Klasowych Szkoły Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie pod hasłem „Zdrowy styl życia w naszej szkole” odbyła się 22 maja w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta. Imprezę poprowadzili Patrycja Habrewicz z klasy 4a oraz Stanisław Kowalski z klasy 5b. Jak zawsze na początku odbyło się powitanie wszystkich przybyłych gości. Następnie głos zabrała pani dyrektor Maria Trojanowska, a także pan Paweł Dobrzyniecki – przewodniczący Rady Rodziców. W dalszej części spotkania przemawiali zaproszeni eksperci. Pierwsza głos zabrała pani Marzena Kubala, pracownik Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej wydziału pielęgniarstwa, która omówiła zasady odżywiania wśród młodzieży i błędy, jakich należy unikać, aby utrzymać

 

PRACE PLASTYCZNE „MÓJ ZDROWY, SZKOLNY SKLEPIK”

       W dniu 6 maja kilkuosobowe zespoły z klas 1-3 pod okiem p. Agaty Maliszewskiej oraz p. Olgi Przewódzkiej wykonały pracę plastyczną pt.: „Mój zdrowy, szkolny sklepik”. Prace te są jednym z kilku działań realizowanych w ramach I Konferencji Samorządów Klasowych Szkoły Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie „Zdrowy styl życia w naszej szkole”, która odbędzie się najprawdopodobniej pod koniec maja w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta. Poniżej przedstawiamy wykonane plakaty.

 

„PIES I SPÓŁKA” W SP6

       W dniu 5 maja z wizytą zawitała u nas była uczennica naszej szkoły Karolina Majewska. Jest ona wolontariuszką, która włączyła się w akcję pomagania bezdomnym psom. Na spotkaniu, w którym wzięły udział samorządy klasowe przedstawiła, czym zajmuje się ich organizacja, jak działa i co jest najbardziej potrzebne dla zwierząt. Dzieci w skupieniu wysłuchały przedstawionych informacji. Serdecznie zachęcamy do włączenia się w akcję zbiórki żywności oraz artykułów dla psów, która potrwa do 29 maja.

 

POWITANIE WIOSNY

20 marca obchodziliśmy w szkole Pierwszy Dzień Wiosny. Z tej okazji Samorząd Uczniowski wszystkim uczniom oraz nauczycielom rozdawał kwiaty. Z inicjatywy SU w tym dniu dziewczęta ubrane były w piękne, kwieciste spódniczki lub sukienki, chłopcy natomiast założyli bluzy w wiosennych kolorach.

 

DZIEŃ KOBIET W SZKOLE

W dniu 9 marca z okazji Dnia Kobiet Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego wraz z V-ce Przewodniczącą złożyły życzenia wszystkim uczennicom oraz kobietom, które pracują w SP6. Pracownice otrzymały piękną różę a dziewczęta zostały poczęstowane słodkim cukiereczkiem.

 


Strona 1 z 3

KONTAKT

Szkoła Podstawowa Nr 6

06-400 Ciechanów

ul. 17 Stycznia 17

tel. 23 672 46 71

ul. Wiklinowa 4

tel. 23 673 63 90

e-mail: sekretariat@sp6ciechanow.eu

------------------------------------------------


------------------------------------------------
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ciechanowie - Copyright © 2010-2012 Wszystkie prawa zastrzeżone, powered by Ciechanow24
WebAdmin: gh44@wp.pl