Listy kandydatów do klasy pierwszej oraz oddziału przedszkolnego
    w roku szkolnym 2022/2023
    Szkoły Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie
    .

• Lista kandydatów przyjętych do klasy pierwszej: ZOBACZ

• Lista kandydatów nieprzyjętych do klasy pierwszej: ZOBACZ
  • Lista kandydatów do oddziału przedszkolnego: ZOBACZ
  • Zestaw podręczników obowiązujących w Szkole Podstawowej nr 6 w Ciechanowie w roku szkolnym 2022/2023: ZOBACZ

SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2014/2015

PRZEWODNICZĄCA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
      Alicja Ulatowska z kl. 6a

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
      Patrycja Ściślak z kl. 6b

SKARBNIK SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
      Zuzanna Drzewiecka z kl. 5a
      SEKRETARZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
      Karolina Pogorzelska z kl. 6b

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: mgr Olga Przewódzka

REGULAMIN SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO: ZOBACZ

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2014/2015: ZOBACZ

I KONFERENCJA SAMORZĄDÓW KLASOWYCH SP6

I Konferencja Samorządów Klasowych Szkoły Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie pod hasłem „Zdrowy styl życia w naszej szkole” odbyła się 22 maja w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta. Imprezę poprowadzili Patrycja Habrewicz z klasy 4a oraz Stanisław Kowalski z klasy 5b. Jak zawsze na początku odbyło się powitanie wszystkich przybyłych gości. Następnie głos zabrała pani dyrektor Maria Trojanowska, a także pan Paweł Dobrzyniecki – przewodniczący Rady Rodziców. W dalszej części spotkania przemawiali zaproszeni eksperci. Pierwsza głos zabrała pani Marzena Kubala, pracownik Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej wydziału pielęgniarstwa, która omówiła zasady odżywiania wśród młodzieży i błędy, jakich należy unikać, aby utrzymać

PRACE PLASTYCZNE „MÓJ ZDROWY, SZKOLNY SKLEPIK”

W dniu 6 maja kilkuosobowe zespoły z klas 1-3 pod okiem p. Agaty Maliszewskiej oraz p. Olgi Przewódzkiej wykonały pracę plastyczną pt.: „Mój zdrowy, szkolny sklepik”. Prace te są jednym z kilku działań realizowanych w ramach I Konferencji Samorządów Klasowych Szkoły Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie „Zdrowy styl życia w naszej szkole”, która odbędzie się najprawdopodobniej pod koniec maja w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta. Poniżej przedstawiamy wykonane plakaty.

„PIES I SPÓŁKA” W SP6

W dniu 5 maja z wizytą zawitała u nas była uczennica naszej szkoły Karolina Majewska. Jest ona wolontariuszką, która włączyła się w akcję pomagania bezdomnym psom. Na spotkaniu, w którym wzięły udział samorządy klasowe przedstawiła, czym zajmuje się ich organizacja, jak działa i co jest najbardziej potrzebne dla zwierząt. Dzieci w skupieniu wysłuchały przedstawionych informacji. Serdecznie zachęcamy do włączenia się w akcję zbiórki żywności oraz artykułów dla psów, która potrwa do 29 maja.

POWITANIE WIOSNY

20 marca obchodziliśmy w szkole Pierwszy Dzień Wiosny. Z tej okazji Samorząd Uczniowski wszystkim uczniom oraz nauczycielom rozdawał kwiaty. Z inicjatywy SU w tym dniu dziewczęta ubrane były w piękne, kwieciste spódniczki lub sukienki, chłopcy natomiast założyli bluzy w wiosennych kolorach.

DZIEŃ KOBIET W SZKOLE

W dniu 9 marca z okazji Dnia Kobiet Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego wraz z V-ce Przewodniczącą złożyły życzenia wszystkim uczennicom oraz kobietom, które pracują w SP6. Pracownice otrzymały piękną różę a dziewczęta zostały poczęstowane słodkim cukiereczkiem.