Listy kandydatów do klasy pierwszej oraz oddziału przedszkolnego
    w roku szkolnym 2022/2023
    Szkoły Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie
    .

• Lista kandydatów przyjętych do klasy pierwszej: ZOBACZ

• Lista kandydatów nieprzyjętych do klasy pierwszej: ZOBACZ
  • Lista kandydatów do oddziału przedszkolnego: ZOBACZ
  • Zestaw podręczników obowiązujących w Szkole Podstawowej nr 6 w Ciechanowie w roku szkolnym 2022/2023: ZOBACZ

SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2015/2016

PRZEWODNICZĄCA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
      Oliwia Brakowiecka kl. 6b

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
      Katarzyna Długołęcka kl.6b

SKARBNIK SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
      Zuzanna Drzewiecka kl.6a
      SEKRETARZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
      Natalia Wolińska kl.6a

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: mgr Piotr Przewódzki, (n-l wspomagający mgr Izabela Dobrzyniecka)

REGULAMIN SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO: ZOBACZ

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2015/2016: ZOBACZ

MIKOŁAJKI W PAWŁOWIE

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły w miesiącu grudniu włączyli się do akcji „Mikołajki dla zwierząt” ze schroniska w Pawłowie. Zbiórkę karmy w szkole zorganizowali i przeprowadzili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody.
      4 grudnia przedstawiciele samorządów klasowych pod opieką pana Piotra Przewódzkiego dostarczyli 218 kg zebranej żywności  do schroniska.

Wszystkim zaangażowanym w zbiórkę uczniom, rodzicom i nauczycielom
      serdecznie DZIĘKUJEMY!!!

KLUB SZKÓŁ UNICEF W SP6

20 listopada przy okazji Obchodów Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka, każdy uczeń  miał  możliwość zadecydowania czy chce aby szkoła przystąpiła do Klubu Szkół UNICEF. Na każdej lekcji poświęconej obchodom przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego przeprowadziła głosowanie. Po podsumowaniu głosów stwierdzono, że za przystąpieniem do Klubu głosowało 235 uczniów. W związku z tym,  iż jest to prawie cała społeczność uczniowska SP6 uznajemy, że nasza szkoła chce przystąpić i zostać członkiem Klubu Szkół UNICEF. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie i oddanie pozytywnych głosów.

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

WIELKA ZBIÓRKA KASZTANÓW

Od 9 do 26 października w szkole trwała wielka zbiórka kasztanów. Celem akcji było pozyskanie pieniędzy z ich sprzedaży na rzecz Samorządu Uczniowskiego. Do akcji włączyły się klasy: I a, I b, I c, II a, II b, III a, IV b, V a. Szkoda, że uczniowie klas: VI a, VI b i IV a nie zechciały przyłączyć się do wspólnego dzieła. Łącznie udało się zebrać 880 kg kasztanów, za którą uzyskano kwotę 440 zł. Poszczególne klasy zebrały:
      Klasa I a – 117,4 kg
      Klasa I b – 123,7 kg
      Klasa I c – 99,9 kg

PRZEWODNICZĄCA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO WYBRANA!

W dniu 16 października została wybrana Rada Samorządu Uczniowskiego. Przewodniczącą SU na rok szkolny 2015/2016 została Zuzanna Drzewiecka z kl. 6a, jej zastępcą Katarzyna Długołęcka (kl. 6b), skarbnikiem: Oliwia Brakowiecka (kl. 6b) oraz sekretarzem: Natalia Wolińska (kl. 6a)

NOWI OPIEKUNOWIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

24 września społeczność uczniowska w drodze głosowania wybrała opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Dwoje kandydatów zostało obdarzonych zaufaniem głosujących uczniów i uzyskało największą ilość głosów. Zarówno uczniowie klas 4-6 jak i uczniowie klas 1-3 mają swoich opiekunów. Największą ilość głosów zebrał pan Piotr Przewódzki uczący starsze klasy i pani Izabela Dobrzyniecka wychowawczyni klasy 2b która bardzo dobrze zna wszystkich wychowanków młodszej grupy wiekowej w naszej szkole. Życzymy nowym opiekunom owocnej współpracy z uczniami i samych sukcesów w nowym roku szkolnym 2015/2016.