Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

 • Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki


        Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie, na zamieszczonym druku i przesłanie go drogą elektroniczną na adres administracja@sp6ciechanow.eu, ewentualnie złożenie w wersji papierowej w budynku przy ul. Wiklinowej 4 lub ul. 17 Stycznia 17 w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku. Brak potwierdzenia będzie skutkował nieprzyjęciem.   BEZDOTYKOWE  POIDEŁKA Z CZYSTĄ WODĄ

         Z inicjatywy Urzędu Miasta i Prezydenta  Miasta p. Krzysztofa Kosińskiego nasza szkoła, podobnie jak pozostałe  ciechanowskie  podstawówki, została wyposażona w bezdotykowe  poidełka z czystą wodą. Wszyscy uczniowie otrzymali także butelki wielokrotnego użycia, które mogą napełniać  wodą w wyznaczonych miejscach w szkole.
         Przedsięwzięcie to doskonale wpisuje się w podejmowane w naszej szkole działania o charakterze ekologicznym.
         Od 2019 uczestniczymy w projekcie w ramach europejskiego programu Erasmus Plus.
         Wraz z partnerami z Niemiec i Hiszpanii koncentrujemy swoje działania na kształtowaniu zachowań proekologicznych wśród uczniów i nauczycieli. Prowadzimy zajęcia, które dostarczają uczniom informacji na temat ekologii, a także  uczestniczymy w akcjach propagujących ochronę  środowiska naturalnego. Szkoła została wyposażona w kosze służące do  segregacji  śmieci, zachęcamy uczniów  do ograniczenia użycia butelek i opakowań plastikowych. Mamy nadzieję, że butelki, w które zostali wyposażeni uczniowie oraz możliwość korzystania z poidełek  ułatwią im zmianę nawyków.  

   

  KONTAKT

  Szkoła Podstawowa Nr 6

  06-400 Ciechanów

  ul. 17 Stycznia 17

  tel. 23 672 46 71

  ul. Wiklinowa 4

  tel. 23 673 63 90

  e-mail: sekretariat@sp6ciechanow.eu
  ------------------------------------------------


  ------------------------------------------------

  LICZNIK ODWIEDZIN

  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterDzisiaj313
  mod_vvisit_counterWczoraj863
  mod_vvisit_counterW tym tygodniu13531
  mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu30458
  mod_vvisit_counterW tym miesiącu48649
  mod_vvisit_counterOstatni miesiąc53608
  mod_vvisit_counterWszystkie6858017

  Zaloguj się: logowanie

  Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ciechanowie - Copyright © 2010-2012 Wszystkie prawa zastrzeżone, powered by Ciechanow24
  WebAdmin: gh44@wp.pl