Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie, na zamieszczonym druku i przesłanie go drogą elektroniczną na adres administracja@sp6ciechanow.eu, ewentualnie złożenie w wersji papierowej w budynku przy ul. Wiklinowej 4 lub ul. 17 Stycznia 17 w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku. Brak potwierdzenia będzie skutkował nieprzyjęciem.

DZIEŃ CHŁOPAKA W I B

W dniu 30 września 2020 roku z okazji Dnia Chłopaka rodzice uczniów klasy I b zaprosili na warsztaty z robotyki pana Łukasza Niewiadomskiego. Z warsztatów byli zadowoleni nie tylko chłopcy, ale również dziewczynki. Uczniowie klasy mieli za zadanie zbudować z klocków Lego robota. Dzieci pracowały w pięciu grupach. Musiały podzielić się zadaniami. Dzięki programowi, który miały wgrany na tablecie, najpierw według instrukcji budowały robota, potem dzięki programowi uruchamiały go, a później jeszcze modyfikowały wbudowany już program. Warsztaty okazały się strzałem w dziesiątkę. Dzieci były bardzo zainteresowane i zaangażowane. Emocje sięgały zenitu. Dziękujemy trójce klasowej za takie piękne zajęcia. Potem jeszcze reprezentantki klasy w imieniu wszystkich dziewcząt wręczyły wszystkim chłopcom dyplom Super Chłopaka.

Tekst i zdjęcia: Izabela Dobrzyniecka