Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie, na zamieszczonym druku i przesłanie go drogą elektroniczną na adres administracja@sp6ciechanow.eu, ewentualnie złożenie w wersji papierowej w budynku przy ul. Wiklinowej 4 lub ul. 17 Stycznia 17 w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku. Brak potwierdzenia będzie skutkował nieprzyjęciem.

UCZNIOWIE 8A I 8B W AKCJI SPRZĄTANIA ŚWIATA

18.09.2020 roku rozpoczęliśmy akcję Sprzątania Świata. Uczniowie z klas 8a i 8b ( Alicja Nowakowska, Aleksandra Listkowska oraz Ruben Adamkowski) po lekcjach wybrali się do lasu przy Krubinie, aby posprzątać tamten teren. Spędzili tam kilka godzin na zbieraniu śmieci po osobach, które nie przejmują się dobrem naszej planety.
    Las przy Krubinie był bardzo zanieczyszczony. Uczniowie znajdowali głównie butelki po alkoholach, plastikowe torebki po jedzeniu oraz paczki po wyrobach tytoniowych. Po prawie 3 godzinach sprzątania wynieśli 3 duże worki na śmieci.
    Was również zachęcamy do pomagania naszemu środowisku. Możecie zbierać śmieci z zielonych terenów, segregować odpady, używać butelek wielokrotnego użytku.
           Na godzinie wychowawczej wykonaliśmy  plakaty poświęcone segregacji odpadów. Będą one wyeksponowane na korytarzach naszej szkoły by przypominać nam o obowiązku dbania o środowisko.
           Przyszłość  Ziemi  jest w naszych rękach. Musimy o tym pamiętać!