WYBIERAMY NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

18.12.2020 r. upłynął termin przesyłania samodzielnie wykonanych kart świątecznych. Wszystkie nadesłane karty możecie obejrzeć poniżej i wybrać tę, która najbardziej wam się podoba. Możliwość głosowania mają  nauczyciele i uczniowie naszej szkoły, ponieważ głos można oddać tylko ze szkolnego adresu, jeden raz.
        Zachęcamy wszystkich do głosowania, wystarczy kliknąć w link zamieszczony poniżej. Głosować można do 23.12.2020 r. do godz. 24.00.
        O wynikach konkursu poinformujemy na stronie szkoły, a na zwycięzców czekają słodkie nagrody, do odebrania w sekretariacie szkoły.
        Wszystkim uczniom, którzy przesłali na konkurs swoje prace bardzo dziękujemy.

Tu oddajemy głosy: KLIKNIJ