BEZPIECZNE WAKACJE

Wkrótce rozpoczną się długo wyczekiwane wakacje a ciepłe dni są idealną okazją do wyjazdu nad wodę. Do jakich zasad się stosować aby nasz letni wypoczynek był bezpieczny? Odpowiedzi na to pytanie udzielił nam p. Jacek Kierzkowski – ratownik WOPR, który w dniu 22.06.2021 r. spotkał się z uczniami klas 0-III. Najmłodsi uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca ratownika, jakie są zasady bezpiecznej kąpieli, co najczęściej jest przyczyną utonięć i jak uniknąć niebezpiecznych wypadków oraz jak udzielić pierwszej pomocy. Dziękujemy panu Jackowi za cenne wskazówki właściwego zachowania się nad wodą. Korzystając z kąpielisk pamiętajmy zawsze  o naszym zdrowiu i bezpieczeństwie.
       Życzymy wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Agnieszka Sadłowska

mod_vvisit_counterW tym miesiącu20370