OK ZESZYT JEST OK

Tymi słowami uczniowie podsumowali kolejny rok pracy z OK ZESZYTEM. Minął już drugi rok nauki z OK ZESZYTEM w klasach 6a, 6b i ... .
       OK ZESZYT pomaga młodym ludziom w świadomym uczeniu się. Każda lekcja jest nastawiona na odpowiedzialny rozwój. Na początku zajęć określenie celu oraz kryteriów sukcesu wyznacza kierunek działania. W trakcie zajęć  uczniowie tworzą według własnego pomysłu mapy myśli, a także inne graficzne i słowne zapisy tak, aby odpowiadały ich indywidualnym potrzebom i możliwościom. Na zakończenie lekcji każdy ma okazję podsumować swoją pracę, tworząc refleksję. Trzeba przyznać, że wielokrotnie zaskoczyliście nas  swoją kreatywnością  i zaangażowaniem przy tworzeniu OK ZESZYTÓW.
       Mamy nadzieję, że przyszły rok szkolny z OK ZESZYTEM również dostarczy naszym uczniom wielu pozytywnych wrażeń i  ułatwi codzienne zmagania  z nauką.

Iwona Brulińska, Agata Maliszewska, Marta Skowrońska

mod_vvisit_counterW tym miesiącu20403