Listy kandydatów do klasy pierwszej oraz oddziału przedszkolnego
    w roku szkolnym 2022/2023
    Szkoły Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie
    .

• Lista kandydatów przyjętych do klasy pierwszej: ZOBACZ

• Lista kandydatów nieprzyjętych do klasy pierwszej: ZOBACZ
  • Lista kandydatów do oddziału przedszkolnego: ZOBACZ
  • Zestaw podręczników obowiązujących w Szkole Podstawowej nr 6 w Ciechanowie w roku szkolnym 2022/2023: ZOBACZ

UROCZYSTOŚCI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO    [wideo]

„Wśród  tandety lśnijcie jak diamenty…” - posługując się słowami piosenki, dyrektor szkoły Agata Pawłowska i obecna w pełnym składzie Rada Pedagogiczna, pożegnała ósmoklasistów i uczniów pozostałych klas rozpoczynających wakacje.  Uroczystości zakończenia roku szkolnego odbyły się na pięknym terenie przyszkolnym, wśród zieleni drzew i krzewów. Pogoda na szczęście dopisała. Wręczono nagrody i wyróżnienia, m.in. dwa rowery dla najaktywniejszych uczniów. Rowerami odjechali Łukasz Orysiak i  Karol Kwiatkowski z klasy VIIIA. Rodzice, którzy w sposób szczególny wspierali Szkołę, otrzymali „Tytuł z dystansem”. Tytuły zaproponowane przez społeczność uczniowską nadaje Rada Pedagogiczna. W tym roku np.: „Król radiowych spotkań”, "Waleczna Królowa”, "Słodki Dziadek”, "Pomysłowy Dobromir”. Samorząd Szkolny nadał tytuł NAUCZYCIELA ROKU, który otrzymała Pani Agata Maliszewska, zdobywając najwięcej uczniowskich głosów. Uczniowie klas pierwszych uroczyście Ślubowali na sztandar szkoły. Były tańce, śpiewy oraz recytacje.
              Drodzy uczniowie, życzymy Wam bezpiecznych, udanych wakacji.