Szanowni Państwo,
wnioski o przyjęcie dziecka na świetlicę szkolną, w wersji papierowej, proszę złożyć w sekretariacie szkoły przy ul. 17 Stycznia do 27 sierpnia 2021 r.

Podręczniki do religii dla poszczególnych klas w roku szkolnym 2021/2022 w Szkole Podstawowej nr 6
im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie.
- ZOBACZ

TRENINGI Z KLUBEM SPORTÓW WALKI SZWEJKOWSKI & REDUCH W NASZEJ SZKOLE

Sport w czasie pandemii, edukacji zdalnej, kiedy zbyt wiele czasu poświęcaliśmy na pracę z komputerem, stał się jednym z najważniejszych elementów powrotu do zdrowia i normalności.
       W naszej szkole rozpoczynamy przygodę z treningami w ramach współpracy z Klubem Sportów Walki Szwejkowski & Reduch. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość realizacji treningów nieodpłatnie. Chętni powinni zgłaszać się do wychowawców klas i przedstawić zgodę rodzica na udział w treningu.
       Jesteśmy dumni, że udało nam się pozyskać do współpracy świetnych, doświadczonych trenerów.

mod_vvisit_counterOstatni miesiąc72045
mod_vvisit_counterWszystkie7193817