WARSZTATY BALONOWE

Z okazji Dnia Chłopca uczniowie klasy II b mieli ufundowane przez Radę Oddziałową warsztaty balonowe w Fabryce Pomysłów. Przez godzinę dzieci miały możliwość poznać, czy pompowanie balonów to łatwa, czy też trudna sztuka; wykonywały z pomocą instruktorek cudeńka z balonów: serca, szable, pieski, miecze, kwiaty. Nawet pani wychowawczyni przekonała się, że zrobienie balonowych ozdób, to wcale nie jest takie proste i łatwe. Jednak dzięki wytrwałości i wierze, że wszystko można zrobić, dzieciom i wychowawczyni udało się wykonać balonowe dekoracje. Potem była jeszcze chwila na aktywną zabawę w kulkach. Dziękujemy rodzicom za zorganizowanie takiego pięknego Dnia Chłopca.

Tekst i zdjęcia: Izabela Dobrzyniecka