,,SPOTKANIE Z TRENEREM BOKSU”

Dziś gościliśmy w naszej szkole trenera Ciechanowskiego Klubu Bokserskiego pana Marcina Wierzchowskiego wraz z młodym adeptem sztuki bokserskiej – Aleksandrem Garstką. Spotkanie ze sportowcami rozpoczęło się wspólną rozgrzewką, po której sportowcy zaprezentowali podstawowe ciosy w boksie. Część męska uczniów klasy 3a,3b i 6a żywo reagowała na kolejne pokazy, natomiast większość dziewczynek obserwowała poczynania trenera i pomocnika z dystansem, choć i wśród nich były wyjątki. Trener opowiedział o korzyściach płynących z uprawiania tego rodzaju sportu. Podkreślił, że trening bokserski rzeźbi nie tylko sylwetkę, poprawia kondycję, ale również kształtuje wartościowe cechy charakteru, wzmacnia wiarę w siebie i opanowanie. Następnie pan Marcin Wierzchowski pokazał profesjonalne akcesoria bokserskie oraz zaprosił do ,,walki”. Wyzwanie podjęli chłopcy. Ich wola walki była naprawdę imponująca. Bardzo dziękujemy panu Michałowi Garstce za przyjęcia zaproszenia a panu Marcinowi Wierzchowskiemu i jego pomocnikowi Aleksandrowi Garstce za pouczającą lekcję boksu.

Hanna Kłosińska
Aleksandra Garstka