„DZIEŃ GIER PLANSZOWYCH”

W dniu 11.10.2021r. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył się w naszej szkole „Dzień gier planszowych”. Uczniowie przynieśli do szkoły swoje ulubione planszówki między innymi „Monopoli – Ciechanów”, „Pięć sekund”, „ Było sobie życie”, „ Chińczyk”, „Warcaby”. Prezentowali na  forum klasy zasady gry, ustalali  zespoły ,które ze sobą rywalizowały. Dzięki temu przedsięwzięciu uczniowie mogli doskonalić umiejętność współpracy w zespole, zasady komunikacji , rozwijać logiczne myślenie oraz poszerzać wiedzę z różnych dziedzin. Chcieliśmy w ten sposób zachęcić naszą społeczność uczniowską do takiej formy spędzania wolnego czasu .Mamy nadzieję ,że się udało.

Anna Kaczorek , Piotr Kocięcki – opiekunowie Samorządu Uczniowskiego