Wykaz uczniów przyjętych do klasy pierwszej oraz oddziału przedszkolnego
    Szkoły Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie
    .
    w roku szkolnym 2022/2023

• Wykaz uczniów przyjętych do klas pierwszych: ZOBACZ

• Wykaz uczniów przyjętych do oddziału przedszkolnego: ZOBACZ

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Zasady naboru uczniów do oddziału przedszkolnego i klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie

na rok szkolny 2022/2023

Kandydaci  klasy pierwszej przyjmowani są na podstawie:

1. Zgłoszenia w przypadku dziecka mieszkającego w obwodzie szkoły. Zgłoszenie zał. nr 1 należy wypełnić i złożyć w sekretariacie szkoły. Dostarczenie zgłoszenia do szkoły jest równoznaczne z przyjęciem dziecka.
    2. Wniosku w przypadku dziecka mieszkającego poza obwodem szkoły. Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej - zał. nr 2 należy wypełnić i złożyć w sekretariacie szkoły Kandydaci będą przyjęci, jeżeli szkoła będzie dysponować wolnymi miejscami i kandydat spełnia podstawowe kryteria. Przyjęcie kandydata spoza obwodu do klasy pierwszej na rok szkolny 2022/2023 odbywa się na podstawie kryteriów, zgodnie z uchwałą Rady Miasta Ciechanów Nr 52/IV/2019 z dnia 31 stycznia 2019 r.. Uczniowie przyjmowani są w oparciu o liczbę uzyskanych punktów w zależności od spełnionych kryteriów. Kolejność zgłoszeń nie ma wpływu na przyjęcie kandydata. We wniosku można wybrać maksymalnie trzy szkoły z określeniem kolejności  od najbardziej do najmniej preferowanych.
    Kandydaci  do oddziału przedszkolnego przyjmowani są na podstawie:
    1. Wniosku zał. nr 3, który należy wypełnić i złożyć w sekretariacie szkoły. Kandydatów do oddziału przedszkolnego nie obowiązuje rejonizacja. Postępowanie rekrutacyjne przeprowadzane jest zgodnie z terminami określonymi w Zarządzeniu nr 27/2022 Prezydenta Miasta Ciechanów z dnia 25 stycznia 2022 r.

Komisję rekrutacyjną powołuje Dyrektor szkoły. Wyniki weryfikacji przeprowadzonej przez komisję rekrutacyjną podaje się do publicznej wiadomości na tablicach ogłoszeń w obydwu budynkach szkolnych. Informacja dostępna będzie również w sekretariatach szkoły.

Wzory niezbędnych dokumentów znajdują się w załączeniu.

1. Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej (z obwodu szkoły) – załącznik nr 1

2. Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej  – załącznik nr 2

3. Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego  – załącznik nr 3

4. Wniosek o przyjęcie dziecka do świetlicy szkolnej  – załącznik nr 4

5. Wykaz ulic należących do obwodu Szkoły Podstawowej nr 6 – załącznik nr 5

6. Zarządzenie Nr 27/2022 Prezydenta Miasta Ciechanów z dnia 25 stycznia 2022 roku – załącznik nr 6

HARMONOGRAM REKRUTACJI DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH I KLAS PIERWSZYCH W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

opracowany na podstawie Zarządzenia Nr 27/2022 Prezydenta Miasta Ciechanów z dnia 25.01.2022 r.