Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie, na zamieszczonym druku i przesłanie go drogą elektroniczną na adres administracja@sp6ciechanow.eu, ewentualnie złożenie w wersji papierowej w budynku przy ul. Wiklinowej 4 lub ul. 17 Stycznia 17 w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku. Brak potwierdzenia będzie skutkował nieprzyjęciem.

KLASA 2B

– wychowawca p. Hanna Kłosińska

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej. Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu – kierunek nauczanie początkowe oraz  Podyplomowe Studium Terapii Pedagogicznej w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Olsztynie. Moją inspiracją do podjęcia studiów pedagogicznych była wychowawczyni u której stawiałam  pierwsze  kroki  w  roli  ucznia.
          Nauczanie  jest  dla mnie poszukiwaniem  drogi  do umysłów  i  serc  młodych  ludzi,  motywacją  do  pracy  nad sobą  i  nie  lada  wyzwaniem,  któremu  staram  się  sprostać.  Człowiek jest  wielką  tajemnicą.  Poznanie  i  zrozumienie to klucz, którym każdego dnia próbuję otworzyć drzwi do swoich wychowanków, aby pokazać, że każdy  jest niepowtarzalny i wyjątkowy.
          Poza pracą uwielbiam kontakt z przyrodą, długie spacery, taniec i czytanie książek. Nie lubię toksycznej rywalizacji, która niszczy wartościowe międzyludzkie  relacje. Albert Camus powiedział  "Nie każdy  musi  być  wielkim  człowiekiem,  być  człowiekiem  to  już  bardzo dużo”.  Te  słowa  są  moim  życiowym  drogowskazem, dzięki któremu wciąż na nowo poszukuję  drogi  do  drugiego  człowieka.