Listy kandydatów do klasy pierwszej oraz oddziału przedszkolnego
    w roku szkolnym 2022/2023
    Szkoły Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie
    .

• Lista kandydatów przyjętych do klasy pierwszej: ZOBACZ

• Lista kandydatów nieprzyjętych do klasy pierwszej: ZOBACZ
  • Lista kandydatów do oddziału przedszkolnego: ZOBACZ
  • Zestaw podręczników obowiązujących w Szkole Podstawowej nr 6 w Ciechanowie w roku szkolnym 2022/2023: ZOBACZ

KLASA 2B

– wychowawca p. Izabela Dobrzyniecka

Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej, logopedą. Od trzydziestu lat nieustannie pracuję w Szkole Podstawowej Nr 6 w Ciechanowie. Ostatnio zdobyłam kwalifikacje na pedagoga specjalnego. Prywatnie jestem mężatką, mamą dwojga wspaniałych dzieci.  Lubię swoją pracę i poświęcam jej wiele prywatnego czasu. Podobno jestem wymagająca. Zależy mi, aby moi uczniowie byli dobrze przygotowani do drugiego etapu edukacyjnego (klasy IV – VIII). Nie boję się nowych wyzwań, staram się podążać za nowymi, ale mądrymi trendami. Dobrze radzę sobie z technologią komputerową (jak czegoś nie wiem, to pytam i szukam pomocy).
            Lubię jazdę na rowerze (nawet zimą), sportowy styl bycia. Uwielbiam chodzić po górach (zdobyłam Rysy oczywiście od polskiej strony). Śpiewam altem w chórze Cantores egregientes przy parafii św. Tekli w Ciechanowie. Wieczorami sięgam po interesującą mnie książkę.