Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie, na zamieszczonym druku i przesłanie go drogą elektroniczną na adres administracja@sp6ciechanow.eu, ewentualnie złożenie w wersji papierowej w budynku przy ul. Wiklinowej 4 lub ul. 17 Stycznia 17 w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku. Brak potwierdzenia będzie skutkował nieprzyjęciem.

KLASA 1B

– wychowawca p. Izabela Dobrzyniecka

Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej, logopedą. Od trzydziestu lat nieustannie pracuję w Szkole Podstawowej Nr 6 w Ciechanowie. Ostatnio zdobywam kwalifikacje na pedagoga specjalnego. Prywatnie jestem mężatką, mamą dwojga wspaniałych dzieci.  Lubię swoją pracę i poświęcam jej wiele prywatnego czasu. Podobno jestem wymagająca. Zależy mi, aby moi uczniowie byli dobrze przygotowani do drugiego etapu edukacyjnego (klasy IV – VIII). Nie boję się nowych wyzwań, staram się podążać za nowymi, ale mądrymi trendami. Dobrze radzę sobie z technologią komputerową (jak czegoś nie wiem, to pytam i szukam pomocy).
          Lubię jazdę na rowerze (nawet zimą), sportowy styl bycia. Uwielbiam chodzić po górach (zdobyłam Rysy oczywiście od polskiej strony). Śpiewam altem w chórze Cantores egregientes przy parafii św. Tekli w Ciechanowie. Wieczorami sięgam po interesującą mnie książkę.