KLASA 4A

– wychowawca p. Agata Maliszewska

Jestem absolwentką wydziału biologii Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. Ukończyłam również studia podyplomowe z przyrody.
      Praca z dziećmi i młodzieżą daje mi dużo radości i satysfakcji. Inspiruje mnie zachowanie dzieci, pełne naturalności i szczerości. U uczniów cenię prawdomówność i wytrwałość w dążeniu do celu. Uwielbiam wędrówki po górskich szlakach i … zabawy z moją kotką Ami. Nie lubię gotowania.
      Moim marzeniem jest wyprawa do Peru. Gdybym nie była nauczycielem, zostałabym… ratownikiem medycznym.

mod_vvisit_counterW tym miesiącu20287