Listy kandydatów do klasy pierwszej oraz oddziału przedszkolnego
    w roku szkolnym 2022/2023
    Szkoły Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie
    .

• Lista kandydatów przyjętych do klasy pierwszej: ZOBACZ

• Lista kandydatów nieprzyjętych do klasy pierwszej: ZOBACZ
  • Lista kandydatów do oddziału przedszkolnego: ZOBACZ
  • Zestaw podręczników obowiązujących w Szkole Podstawowej nr 6 w Ciechanowie w roku szkolnym 2022/2023: ZOBACZ

KLASA 4B

– wychowawca p. Piotr Kocięcki

Ktoś kiedyś powiedział, że tak naprawdę ludzie niewiele różnią się między sobą, ale te małe różnice robią ogromną różnicę. W każdym uczniu są te małe - wielkie różnice, które sprawiają, że jest on wyjątkowy. Jako nauczyciel, staram się je dostrzegać w każdym młodym człowieku, co jednocześnie zmusza mnie do poszukiwania różnych sposobów dotarcia z wiedzą do każdego z nich. Ucząc, staram się pokazać, że fizyka i matematyka jest znakomitą szkołą myślenia praktycznego i ścisłego zarazem. Podczas lekcji zapraszam uczniów do wspólnego odkrywania świata, którego fizyka z matematyką są integralną częścią.
             Prywatnie jestem szczęśliwym mężem, ojcem, a moją pasją jest fotografia, gotowanie, gry planszowe oraz przekazywanie wiedzy.