KLASA 4B

– wychowawca p. Piotr Kocięcki

Ktoś kiedyś powiedział, że tak naprawdę ludzie niewiele różnią się między sobą, ale te małe różnice robią ogromną różnicę. W każdym uczniu są te małe - wielkie różnice, które sprawiają, że jest on wyjątkowy. Jako nauczyciel, staram się je dostrzegać w każdym młodym człowieku, co jednocześnie zmusza mnie do poszukiwania różnych sposobów dotarcia z wiedzą do każdego z nich. Ucząc, staram się pokazać, że fizyka i matematyka jest znakomitą szkołą myślenia praktycznego i ścisłego zarazem. Podczas lekcji zapraszam uczniów do wspólnego odkrywania świata, którego fizyka z matematyką są integralną częścią.
       Prywatnie jestem szczęśliwym mężem, ojcem, a moją pasją jest fotografia, gotowanie, gry planszowe oraz przekazywanie wiedzy.