KLASA 7A

– wychowawca p. Agnieszka Kuczyńska

Jestem nauczycielem języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 6 im Tadeusza Kościuszki. Uczę języka obcego od 16 lat starając się rozwijać u uczniów nie tylko umiejętności praktyczne ale również zamiłowanie do kultury brytyjskiej. Jestem zadeklarowanym obrońcą zwierząt dlatego poza szkołą działam w Stowarzyszeniu Wolontariuszy Schroniska w Pawłowie. Moje zainteresowania skupiają się wokół książek i sportu. Książki pochłaniam jak smaczne i zdrowe jedzenie czyli w dużych ilościach, natomiast moją największą sportową pasją jest snowboarding. Od dziecka interesowała mnie, przyroda na całym świecie, dzikie zwierzęta, ekologia i co może być zaskakujące, rolnictwo.

mod_vvisit_counterW tym miesiącu20294