Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie, na zamieszczonym druku i przesłanie go drogą elektroniczną na adres administracja@sp6ciechanow.eu, ewentualnie złożenie w wersji papierowej w budynku przy ul. Wiklinowej 4 lub ul. 17 Stycznia 17 w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku. Brak potwierdzenia będzie skutkował nieprzyjęciem.

KLASA 7B

– wychowawca p. Renata Pęczkowska-Ropelewska

Polonistka - absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Olsztynie (obecnie Uniwersytet Warmińsko-Mazurski). Bibliotekarka - ukończyła studia podyplomowe. Uczestniczka wielu form doskonalenia zawodowego, w tym szkolenia „Sprawdzanie i ocenianie zadań z języka polskiego na egzaminie ósmoklasisty od roku szkolnego 2018/2019” zorganizowanego przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Warszawie. Pracę w zawodzie nauczyciela podjęła od razu po ukończeniu studiów i nie żałuje tej decyzji. Ulubione zajęcia: spotkania z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi i uczniami, czytanie książek, prowadzenie lekcji, spacery (szczególnie po Ciechanowie i po plaży nad polskim morzem).