Wykaz uczniów przyjętych do klasy pierwszej oraz oddziału przedszkolnego
    Szkoły Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie
    .
    w roku szkolnym 2022/2023

• Wykaz uczniów przyjętych do klas pierwszych: ZOBACZ

• Wykaz uczniów przyjętych do oddziału przedszkolnego: ZOBACZ

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

PRZEWODNICZĄCY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
      Emilia Górska kl. 8b

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
      Karol Kwiatkowski kl. 8a

SKARBNIK SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
     Łukasz Orysiak kl. 8a
    SEKRETARZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
       Maria Budniewska kl. 7b

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: mgr Anna Kaczorek, mgr Marek Otłowski, mgr Grzegorz Hoffman

REGULAMIN SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2020/2021: ZOBACZ

I SESJA V KADENCJI MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA CIECHANÓW

W dniu 17.12.2019 r. uczennica klasy 8a Nicola Błaszkowska reprezentowała naszą szkołę podczas  I Sesji V kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Ciechanów. Przedstawicieli młodzieży powitał prezydent Ciechanowa - Krzysztof Kosiński. Następnie  młodzi radni złożyli ślubowanie, po którym odbyły się wybory na przewodniczącego, zastępcę i sekretarza MRM. Po wyborze zarządu młodzi radni rozmawiali na temat roli młodzieży w naszym mieście. Życzymy wszystkim młodym radnym zaangażowania i  ciekawych inicjatyw. Jesteśmy przekonani , że dla  Nicoli praca w Młodzieżowej Radzie Miasta będzie ważnym doświadczeniem życiowym i  lekcją demokracji.

NAJPIĘKNIEJSZE DEKORACJE ŚWIĄTECZNE W OBU BUDYNKACH SP 6

Wielkimi krokami zbliża się magiczny czas w roku – święta Bożego Narodzenia.  Boże Narodzenie nie może się obejść bez dekoracji świątecznych.  Pozwalają one stworzyć  w każdym wnętrzu niepowtarzalną, świąteczną atmosferę oraz jeszcze silniej odczuć magiczny klimat nadchodzących świąt. Uczniowie klas 0 – VIII zadbali aby cała szkoła była pięknie przystrojona. W każdej klasie oraz w holach szkolnych stoją barwne choinki, migoczące światełkami. Na korytarzach, w klasach i salach świetlicy wiszą ozdoby wykonane przez dzieci oraz nauczycieli. Atrakcyjnym i pachnącym dodatkiem do nich są aromatyczne krążki suszonych pomarańczy, które wspaniale komponują się z zielonymi gałązkami

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

KIERMASZ CIAST

29.11.2019 r. Samorząd Uczniowski zorganizował andrzejkowy kiermasz ciast. Na przerwach uczniowie mogli kupić przepyszne wypieki. Słodkości znikały z tac błyskawicznie. To dowód na to, że ciasta całej społeczności uczniowskiej bardzo smakowały. Mamy nadzieję, że nie będzie to jednorazowe przedsięwzięcie.

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

30 września 2019 r. w naszej szkole przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego.
           Wybory były poprzedzone kampanią, w trakcie której kandydaci przygotowali swoje plakaty wyborcze i prezentowali swoje programy. W głosowaniu wzięło udział 352 uczniów, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 6 kandydatów. Komisja wyborcza czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania, a po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów.
           Wyniki wyborów przedstawiają się następująco:
    1. N. Błaszkowska - 194 głosy,
    2. E. Górska - 46 głosów,