• DZIEŃ OTWARTY

• W dniu 9 marca  spotkaliśmy się z naszymi przyszłymi uczniami, którzy od września  dołączą do społeczności Kościuszkowców. W Dniu Otwartym nasi wyjątkowi goście mieli okazję uczestniczyć w wielu aktywnościach, eksperymentach naukowych i zabawach interaktywnych. Dzieci zapoznały się  z działaniem ,,czarodziejskich okularów” – Gogli VR, mogły samodzielnie zaprogramować Ozobota, a  młodzi artyści tworzyli kolorowe obrazki, czyli własne oryginalne dzieła sztuki z wykorzystaniem kół do artterapii.

Dziecięcą ciekawość wzbudziła magiczna ściana interaktywna. Wiele radości dostarczyły zabawy z kołem fortuny czy klockami Numicon. Dzieci i Rodzice mogli obejrzeć sale lekcyjne i poczuć nieoczywisty, przyjazny klimat Wiklinowego Budynku Szóstki. Przedstawiciele Samorządu Szkolnego częstowali popcornem, którym pachniało w całym budynku. Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom i mamy nadzieję, że spotkamy się  niebawem. Odważcie się do nas dołączyć!

• DETEKTYWISTYCZNY DZIEŃ KOBIET

• Rada Oddziałowa klasy I c z okazji Dnia Kobiet zaprosiła do klasy pana Adriana Brzozowskiego z Edukacyjnej Krainy. Poprowadził on zajęcia detektywistyczne.

Były wspaniałe zagadki, wyśmienita zabawa, dużo atrakcji, radości i śmiechu.